top of page
nápady a skici
nápady a skici
nápady a skici
nápady a skici
nápady a skici
nápady a skici
nápady a skici
nápady a skici

RAWA

Společnosti RAWA design s.r.o. vznikla inspirována autorským studiem PARAWAN. Studio i společnost vede Akad. mal. Nadja RAWA. Je autorkou know how a technologie MAGNETIN a tvoří také návrhy a design všech objektů. Syn Artuš Rawa je další tvůrčí osobností v rodinné společnosti.

Unikátní technologie M A G N E T I N je mobilní spojovací systém, se kterým lze vytvořit variabilní sestavy mnoha typů a způsobů využití.

Díly variabilních sestav bez pantů a bez montáže spojuje magnetická síla. Systém MAGNETIN je patentově chráněným duševním a průmyslovým vlastnictvím společnosti.

více:

RAWA se zabývá hledáním možností využití systému MAGNETIN v dalších oblastech, věnujeme se inovacím, výzkumu, vývoji a prototypové výrobě produktů s vlastním originálním designem. Vyvíjíme a vyrábíme prototypy autorských sestav mnoha různých typů a účelů využití.

 

Zajímá nás nový kreativní přístup k funkčnímu řešení a vybavení prostoru.

Příkladem jsou třeba variabilní sestavy stěn a zástěn nebo stavebnicové nábytkové sestavy, kterými je možno  plně vybavit a dotvořit téměř jakýkoli prostor v interiéru či exteriéru a nebo v něm vytvořit nový kreativní a účelný prostor. Vyvíjíme také jednotlivé unikátní produkty jako je náš MAGNETIN toaletní set. První magnetický WC set na světě.

JSME
bottom of page